Starptautiskā lidosta „Rīga”- lielākā lidosta Baltijā, kas nodrošina regulārus reisus, kravas un pasta pārvadājumus ar pilsoņu aviācijas lidmašīnām uz Eiropu un citiem kontinentiem.

Starptautiskā lidosta „Rīga” apkalpo gan vietējās aviokompānijas, gan arī diskaunterus (Ryanair, WizzAir).

Laiks ceļā un pieturas vietas
Lidosta „Rīga” atrodas 230 km attālumā no Daugavpils. Brauciena laiks aizņem ne vairāk kā 3,5 stundas, taču tas var mainīties atkarībā no laika apstākļiem. Mūsu maršruts tiek veikts caur Līvāniem, Jēkabpili un Pļaviņām. Brauciena laikā paredzēta viena sanitārā pieturas vieta.

Megabus LV autovadītāji nodrošina drošu un maksimāli ērtu braucienu no Jūsu dzīvesvietas līdz lidostas ēkai, kā arī dod iespēju sagaidīt Jūs, Jūsu draugus, radiniekus un paziņas lidostā „Rīga”. Mūsu autovadītāji nogādās Jūs ne vēlāk kā 2 stundas līdz Jūsu lidojumam, palīdzēs novietot bagāžu un nepieciešamības gadījumā, nodrošinās bērnu krēsliņus. Ar katru klientu mēs savlaicīgi saskaņojam izbraukšanas vietu un laiku. Mēs laicīgi Jums paziņosim nepieciešamo informāciju un palīdzēsim atrast optimālāko problēmas risinājumu, ja tāda būs radusies ceļā.

Mēs katru dienu piedāvājam rīta, dienas un vakara braucienus no un uz lidostu „Rīga”. Jūs varat izmantot mūsu servisu, lai satiktu vai pavadītu savus draugus, radiniekus vai paziņas. Mēs Jūs nogādāsim lidostā, pagaidīsim un aizvedīsim atpakaļ.

Kā pasūtīt Daugavpils- lidosta “Rīga” – Daugavpils transfēru?
Jūs varat rezervēt braucienu vienā no trim veidiem:
1. Jūs varat piezvanīt mūsu operatoriem pa telefonu +371 20 30 20 37 (darba laiks no 08:00 līdz 22:00) vai nosūtīt sms uz šo numuru;
2. Jūs varat ar mums sazināties, izmantojot SKYPE;
3. Jūs varat aizpildīt rezervācijas veidlapu un mēs ar Jums sazināsimies 24 stundu laikā. Lūdzu, pārliecinieties, vai Jūs esat norādījuši pareizu telefona numuru un e-pastu, pretējā gadījumā mēs nevarēsim ar Jums sazināties.

Kompānijas konsultanti atbildēs uz Jums interesējošiem jautājumiem un palīdzēs izvēlēties visērtāko variantu braucienam.