Atbraucu uz lidostu „Kauņa”/ „Viļņa”. Kā man nokļūt no lidostas „Kauņa”/ „Viļņa” atpakaļ uz Daugavpili?
No 01/08/2015 Jūs varat pasūtīt tikai privāto transfēru no lidostas “Kauņa” / “Viļņa” par pilnu samaksu. Grupas transfēri nebūs pieejami.

Atbraucu uz lidostu „Rīga”. Kā man nokļūt no lidostas „Rīga” atpakaļ uz Daugavpili?
Jūs varat pasūtīt privāto vai grupas transfēru no lidostas.

Kāda ir atšķirība starp privāto un grupas transfēru?
Pastāv vairākas atšķirības starp privāto un grupas transfēru. Grupas transfērā mēs apvienojam pasažierus no dažādiem reisiem, tāpēc, dažkārt, Jums vajadzēs pagaidīt lidostā pārējos pasažierus no citiem reisiem. Gadījumā, ja Jūsu reiss aizkavēsies ilgāk nekā 1 stundu, mēs negarantējam, ka gaidīsim Jūs lidostā. Mēs varam atcelt grupas braucienu, ja visa Jūsu grupa, nav ieradusies laikā. Par to mēs laicīgi paziņosim (kā minimums- 2 dienas pirms brauciena). Grupas transfēra atcelšanas gadījumā mēs centīsimies atrast pēc iespējas piemērotāku variantu, kā Jums nokļūt no vai uz lidostu.
Ja Jūs izvēlēsieties privāto transfēru, tad mēs nepievienosim Jūsu kompānijai svešus pasažierus. Jums nevajadzēs gaidīt lidostā, mēs Jūs sagaidīsim lidmašīnas nosēšanās brīdī un nogādāsim Jūs 2 stundas pirms lidojuma. Jūsu reisa aizkavēšanās gadījumā mēs Jūs gaidīsim lidostā pat tad, ja Jūsu reiss aizkavēsies vairākas stundas.

Kāds ir pēdējais transfēra pasūtīšanas termiņš?
Mēs rekomendējam, Jums veikt savu pasūtījumu laicīgi, lai mēs varētu pēc iespējas kvalitatīvāk organizēt Jūsu transfēru. Mēs iesakām rezervēt savu braucienu ar mums, kā minimums 3- 4 dienas līdz plānotajam braucienam. Privāto transfēru var pasūtīt 1-2 dienas līdz braucienam.

Kā veikt transfēra pasūtījumu no un uz lidostu?
Jūs varat pasūtīt transfēru tiešsaistē, telefoniski, skaipu(mūsu logins: bingo_ds ) vai pa elektronisko pastu. Mēs lūdzam Jums precīzi paziņot tādas detaļas kā datumu, atlidošanas un izlidošanu laiks, un no kurienes ir Jūsu reiss. Ka arī, mums ir nepieciešama informācija par pasažieru skaitu, bagāžas skaitu, un ir nepieciešams Jūsu telefona numurs, lai varētu ar Jums sazināties.

Vai ir iespējams pasūtīt transfēru līdz lidostai „Rīga”, ja mēs dzīvojam Līvānos(Jēkabpilī)?
Jā, ir iespējams. Maksa, laiks un vieta, no kurienes mēs Jūs varēsim paņemt, būs saskaņota 2 dienas pirms brauciena. Tāpat arī var pasūtīt transfēru no lidostas „Rīga” līdz Jēkabpilij vai Līvāniem.

Vai ir iespējama rezervācijas atteikšana?
Jūs varat atteikt savu rezervāciju, piezvanot mums pa telefonu vai atsūtot īsziņu uz numuru +371 20 30 20 37.

Mans atlidošanas/izlidošanas laiks ir mainījies, kas man ir jādara?
Lūdzu, atsūtīt mums īsziņu. Liels lūgums- izdariet to pēc iespējas ātrāk.

Kurā vietā lidostā es satikšos ar autovadītāju ?
Mēs saskaņosim ar Jums laiku un tikšanās vietu 2 dienas pirms brauciena.

Ko darīt, ja es lidostā nevaru atrast savu autovadītāju?
Ja Jūs nevarat atrast savu autovadītāju, lūdzu, piezvaniet mums pa telefonu +371 20 30 20 37. Ja Jūsu telefons nestrādā, Jūs varat pajautāt lidostas darbiniekiem un viņi palīdzēs sazināties ar mums.

Vai iekļaut bērnu transfēra pasūtījumā?
Bērns(pat zīdainis) vienmēr ir iekļauts kopējā pasažieru skaitā.

Jūs nodrošināt bērnu sēdeklīšus?
Bērnu sēdeklīši ir pieejami pēc iepriekšējas saskaņošanas.

Vai automobilī transfēra laikā būs arī citi pasažieri?
Mēs piedāvājam privātos un grupas transfērus mūsu pasažieriem. Privātajos transfēros – Jūs un Jūsu grupa būs vienīgie pasažieri transporta līdzeklī. Ja jūs esat izvēlējušies grupas transfēru, tad automašīnā būs arī citi pasažieri.

Ar kādu automašīnu mēs brauksim?
Automašīna tiek izvēlēta atkarībā no pasažieru skaita. Tā var būt vieglā automašīna, minivens vai mikroautobuss. Brauciena maksa nav atkarīga no automašīnas klases vai markas. Jums nevajadzēs neko papildus piemaksāt, ja Jūs brauksiet viens mikroautobusā.

Cik maksā transfērs no Daugavpils līdz lidostai „Kauņa”(„Viļņa”)?
Transfēra maksa grupas sastāvā ir atkarīga no pasažieru skaita, kurus mēs varam apvienot vienā braucienā. Jo vairāk pasažieru būs pieteikts, jo lētāks būs brauciens. Mēs saskaņojam transfēra maksu ar Jums 2 dienas līdz braucienam, un šī būs gala maksa, bez jebkādiem papildus maksājumiem.

Kā es varu apmaksāt savu braucienu?
Braucienu Jūs varat apmaksāt autovadītājam skaidrā naudā.

Vai ir jāmaksā par bagāžu?
Mēs neņemam maksu par standarta bagāžu, kura sastāv no viena čemodāna vai rokas bagāžas. Taču, lūdzu, informējiet mūs brauciena rezervācijas laikā, par bagāžas skaitu un tās izmēru.

Kur Jūs Daugavpilī apstājaties?
Dienas laikā gala pietura ir autoosta. Ja nepieciešams, Jūs varat sarunāt ar autovadītāju, un par papildus samaksu, viņš nogādās Jūs līdz mājām. Vakarā, ja Jūs dzīvojat pilsētas robežās, mēs nogādāsim Jūs līdz mājām bez maksas.
Pēc iepriekšējas vienošanās, mēs varam Jūs nogādāt Silenē, Maļinovā, Krāslavā un citās tuvākajās apdzīvotajās vietās, kā vakara, tā arī dienas laikā.

No kurienes automašīna brauc uz lidostu un kur var atrast Jūsu pieturas vietu Daugavpilī?
Mēs paņemam pasažierus, kuri dzīvo pilsētas robežās, tieši no mājām. Ja Jūs nedzīvojat Daugavpilī, mēs saskaņojam vietu un tikšanās laiku ar Jums 2 dienas līdz braucienam.

Cik ilgs ir brauciens?
Brauciens ilgst no 3 līdz 4 stundām, atkarībā no Jūsu lidostas atrašanās vietas un laika apstākļiem.

Vai ir iespējams iznomāt automobili ar vadītāju privātam vai darījumu braucienam?
Mūsu klientiem mēs varam nodrošināt transportu ar vadītāju privātiem un darījumu braucieniem pa Baltijas un Eiropas Savienības valstīm dažādiem pasākumiem(semināri, konferences, prezentācijas, dzīvnieku izstādes, koncerti utt.)

Ja Jūs neatradāt atbildi uz sev interesējošu jautājumu, lūdzu, sazinieties ar mums jebkurā no mūsu piedāvātajiem veidiem.